Plugins - Category Order and Taxonomy Terms Order - Stable (latest release) - en to tr translation catalogue (33 entries)

note: Description of the plugin
en: Order Categories and all custom taxonomies terms (hierarchically) and child terms using a Drag and Drop Sortable javascript capability.
tr: Kategori Sıralamaları, tüm özel taksonomi terimleri (hiyerarşik olarak) ve alt terimler Sürükle Bırak Sıralama yapabilir javascript özelliğini kullanır.

en: Taxonomy Terms Order
tr: Kategori Sıralama

en: Admin Sort
tr: Yönetici Sıralaması

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: This will change the order of terms within the admin interface
tr: Bu yönetici arayüzü içindeki terimlerin sırasını değiştirecek

en: Auto Sort Description
tr: Otomatik Sırlama Açıklama

en: Additional description and details at
tr: Ek açıklama ve ayrıntılar şurada

en: global setting
tr: genel ayar

en: Auto Sort
tr: Otomatik Sırala

en: ON
tr: AÇIK

en: OFF
tr: KAPALI

en: Administrator
tr: Yönetici

en: Editor
tr: Editör

en: Author
tr: Yazar

en: Contributor
tr: Katkıda Bulunan

en: Subscriber
tr: Abone

en: Minimum Level to use this plugin
tr: Bu eklenti kullanmak için Minimum Seviye

en: General
tr: Genel

en: General Settings
tr: Genel Ayarlar

en: Items Order Updated
tr: Öğelerin Sıralaması Güncellendi

en: Settings Saved
tr: Ayarlar Kaydedildi

en: Taxonomies
tr: Taksonomiler

en: Update
tr: Güncelle

en: Total Posts
tr: Toplam Gönderiler

en: Taxonomy Title
tr: Taksonomi Başlığı

en: This plugin can't work without javascript, because it's use drag and drop and AJAX.
tr: Bu eklenti sürükle ve bırak ve AJAX kullandığı için javascript olmadan çalışamaz.

en: Taxonomy Order
tr: Kategori Sıralama

en: plugin which allow to custom sort all posts, pages, custom post types
tr: tüm gönderiler, sayfalar, özel gönderi tiplerini özel sıralamaya izin veren eklenti

en: plugin which allow to custom sort categories and custom taxonomies terms per post basis
tr: özel kategorileri ve gönderi bazında özel taksonomi terimlerini sıralamaya izin veren eklenti

en: Check our
tr: Göz atın

en: Did you find this plugin useful? Please support our work with a donation or write an article about this plugin in your blog with a link to our site
tr: Bu eklentiyi faydalı mı buldunuz? Lütfen çalışmamızı bağışla destekleyin veya eklenti hakkında blogunuzda bir yazı yazın ve sitemize link verin

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Did you know there is available an advanced version of this plug-in?
tr: Bu eklentinin gelişmiş bir sürümü mevcut olduğunu biliyor muydunuz?
