Plugins - Category Order and Taxonomy Terms Order - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (32 entries)

note: Description of the plugin
en: Order Categories and all custom taxonomies terms (hierarchically) and child terms using a Drag and Drop Sortable javascript capability.
pl: Ustawianie kolejności kategorii i własnych terminów taksonomii (hierarchicznych) i dzieci za pomocą funkcji sortowania JavaScript typu podnieś i upuść.

en: Taxonomy Terms Order
pl: Kolejność elementów w taksonomii

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: This will change the order of terms within the admin interface
pl: Spowoduje to zmianę kolejności elementów taksonomii w interfejsie administratora

en: Admin Sort
pl: Sortowanie w panelu administratora

en: Auto Sort Description
pl: Opis automatycznej kolejności

en: Additional description and details at
pl: Dodatkowy opis i szczegóły na

en: global setting
pl: ustawienia ogólne

en: ON
pl: o

en: Auto Sort
pl: Automatyczne sortowanie

en: OFF
pl: Wyłącz

en: Editor
pl: Redaktor

en: Author
pl: Autor

en: Subscriber
pl: Subskrybent

en: Minimum Level to use this plugin
pl: Minimalny poziom uprawnień, aby móc korzystać z wtyczki

en: Contributor
pl: Współtwórca

en: General
pl: Ogólne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Settings Saved
pl: Zapisz ustawienia

en: Items Order Updated
pl: Kolejność elementów została zapisana

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Taxonomy Order
pl: Kolejność elementów taksonomii

en: Taxonomy Title
pl: Nazwa taksonomii

en: Total Posts
pl: Liczba wpisów

en: Check our
pl: Sprawdź też

en: This plugin can't work without javascript, because it's use drag and drop and AJAX.
pl: Wtyczka nie jest w stanie pracować bez javascriptu, ponieważ używa go do ustawiania kolejności i zapisywania.

en: plugin which allow to custom sort all posts, pages, custom post types
pl: wtyczka umożliwia wybranie własnej kolejności wpisów, stron i własnych typów treści

en: plugin which allow to custom sort categories and custom taxonomies terms per post basis
pl: wtyczka umożliwia wybranie własnej kolejności elementów kategorii i elementów własnych taksonomii

en: Did you know there is available an advanced version of this plug-in?
pl: Czy wiesz, że jest dostępna zaawansowana wersja wtyczki?

en: Did you find this plugin useful? Please support our work with a donation or write an article about this plugin in your blog with a link to our site
pl: Czy wtyczka jest przydatna? Wesprzyj naszą pracę darowizną lub napisz o niej artykuł na swoim blogu z linkiem do naszej witryny

en: Read more
pl: Czytaj dalej
