Plugins - Category Order and Taxonomy Terms Order - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (33 entries)

note: Description of the plugin
en: Order Categories and all custom taxonomies terms (hierarchically) and child terms using a Drag and Drop Sortable javascript capability.
nb_NO: Sorter kategorier og alle egendefinerte taksonomitermer (hierarkisk) og under-termer med  dra- og slipp ved hjelp av JavaScript.

note: Plugin Name of the plugin
en: Category Order and Taxonomy Terms Order
nb_NO: Kategori-rekkefølge og taksonomiterm-rekkefølge

en: Taxonomy Terms Order
nb_NO: Taksonomiterm-rekkefølge

en: Save Settings
nb_NO: Lagre innstillinger

en: This will change the order of terms within the admin interface
nb_NO: Dette vil endre rekkefølgen av termer i admin-brukergrensesnittet

en: Admin Sort
nb_NO: Admin-sortering

en: Auto Sort Description
nb_NO: Sorter beskrivelser automatisk

en: Additional description and details at
nb_NO: Ytterligere beskrivelse og detaljer på

en: global setting
nb_NO: globale innstillinger

en: ON
nb_NO: PÅ

en: OFF
nb_NO: AV

en: Auto Sort
nb_NO: Automatisk Sortering

en: Editor
nb_NO: Redigeringsverktøy

en: Author
nb_NO: Forfatter

en: Contributor
nb_NO: Bidragsyter

en: Subscriber
nb_NO: Abonnent

en: Minimum Level to use this plugin
nb_NO: Minimumsnivået for å bruke denne plugin

en: General
nb_NO: Generelle

en: General Settings
nb_NO: Generelt

en: Settings Saved
nb_NO: Instillinger lagret

en: Items Order Updated
nb_NO: Elementer Bestill Oppdatert

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Total Posts
nb_NO: Antall innlegg

en: Taxonomy Title
nb_NO: Taksonomi-tittel

en: Taxonomies
nb_NO: Taksonomier

en: This plugin can't work without javascript, because it's use drag and drop and AJAX.
nb_NO: Dette programtillegget kan ikke fungere uten javascript, fordi det er bruk dra og slipp og AJAX.

en: Taxonomy Order
nb_NO: Taksonomi-rekkefølge

en: plugin which allow to custom sort all posts, pages, custom post types
nb_NO: utvidelse for å tillate tilpasset sortering av alle innlegg, sider og egendefinerte innholdstyper

en: plugin which allow to custom sort categories and custom taxonomies terms per post basis
nb_NO: utvidelse som tillater tilpasset sortering av kategorier og egendefinerte taksonomier for hvert innlegg

en: Check our
nb_NO: Sjekk vår

en: Read more
nb_NO: Les mer

en: Did you know there is available an advanced version of this plug-in?
nb_NO: Viste du at det finnes en avansert utgave av denne utvidelsen?

en: Did you find this plugin useful? Please support our work with a donation or write an article about this plugin in your blog with a link to our site
nb_NO: Synes du denne plugin nyttig? Vennligst støtte vårt arbeid med en donasjon eller skrive en artikkel om denne plugin i bloggen din med en link til vår side
